Aktuality <<

-
Mimo provoz.


   

Důležité informace

Používáme dobíjecí čipové karty s vratnou zálohou 100,-Kč- karta bude platit i v příštích letech a je možné ji použít i v ostatních areálech na Vysočině (za jízdné v daném areálu).
Neprojeté body z aktuální sezóny se do další sezóny nepřevádí.
Nelze u nás platit kartou.
Od sezony 2007/2008 je k dispozici"Centrum turistických služeb a informací " na sjezdovce. Kromě jiného nabízí volnou kapacitu ubytování ve dvou apartmánech. Také zde najdete novou vytápěnou místnost pro 25 lidí, podstatně zkvalitněné občerstvení, sociální zázemí.
Od stejného roku je k dispozici také půjčovna lyžařského vybavení. V půjčovně naleznete jak lyže, tak i snowboardy a to i pro nejmenší děti.
Na sjezdovce se výrazně rozšíříl průjezd lesem, takže pokud bude sněhu dostatek, bude upravována i pravá strana sjezdovky rolbou až nahoru.


Všeobecné informace

Ski areál Dalečín je vybudován v malebném prostředí Českomoravské vysočiny v blízkosti obce Dalečín. Sjezdovka je umístěna na jihozápadním okraji obce Dalečín a svým profilem je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Je ideální pro rodiny s dětmi, pro pořádání lyžařských kurzů, pro snowboardisty apod. Ski areál je vyhledávaným místem lyžařských kurzů a rodin s dětmi.
Přepravní kapacita 2 vleků je 800 os/hod. Sjezdovky o délce 500 metrů s převýšením 105 metrů, jsou uměle zasněžovány, strojově upravovány a osvětleny. Neplacené parkoviště s kapacitou až 70 míst k dispozici u spodní stanice vleku.

V sezoně 2007 byl s podporou kraje Vysočina dokončen objekt "Centra turistických služeb a informací"Provozovatel:
INTERSKI CZ, s.r.o. , IČO :26227118

Ski areál Dalečín