Aktuality <<

-
Sezona 2017/2018 ukončena.
Děkujeme za návštěvu a těšíme se na Vás opět v prosinci.
Celoročně nabízíme volné termíny na pronájem apartmánů.


   

Důležité informace

Používáme dobíjecí čipové karty. Počítejte proto prosím s vratnou zálohou 100,-Kč na tuto kartu - karta samozřejmě bude platit i v příštích letech - je možné ji použít i v ostatních areálech na Vysočině (za jízdné v daném areálu).
Neprojeté body z aktuální sezóny se do další sezóny nepřevádí.

Od sezony 2007/2008 je k dispozici"Centrum turistických služeb a informací " na sjezdovce. Kromě jiného nabízí volnou kapacitu ubytování ve dvou apartmánech. Také zde najdete novou vytápěnou místnost pro 25 lidí, podstatně zkvalitněné občerstvení, sociální zázemí.
Od stejného roku je k dispozici také půjčovna lyžařského vybavení. V půjčovně najdete nově také několik kompletních lyžařských setů i pro nejmenší děti a také několik nových snowboardových kompletů.
Na sjezdovce se výrazně rozšíříl průjezd lesem, takže pokud bude sněhu dostatek, bude upravována i pravá strana sjezdovky rolbou až nahoru.
Již od sezony 2006/2007 je také zdarma k dispozici dětský vlek o délce 50m.
Pro milovníky běžeckých stop upravujeme 20 km tras směrem na obec Míchov s napojením na trasy do Nového Města na Moravě, Jimramova, Bystřice n/Perštejnem, Víru.


Všeobecné informace

Ski areál Dalečín je vybudován v malebném prostředí Českomoravské vysočiny v blízkosti obce Dalečín. Sjezdovka je umístěna na jihozápadním okraji obce Dalečín a svým profilem je vhodná jak pro začátečníky, tak i pro pokročilé. Je ideální pro rodiny s dětmi, pro pořádání lyžařských kurzů, pro snowboardisty apod. Ski areál je vyhledávaným místem lyžařských kurzů a rodin s dětmi.
Přepravní kapacita 2 vleků je 800 os/hod. Sjezdovky o délce 500 metrů s převýšením 105 metrů, jsou uměle zasněžovány, strojově upravovány a osvětleny. Neplacené parkoviště s kapacitou až 70 míst k dispozici u spodní stanice vleku.


V sezoně 2006/2007 byl s podporou kraje Vysočina    instalován dětský vlek a v roce 2007 dokončen objekt "Centra turistických služeb a informací"

Provozovatel:
INTERSKI CZ, s.r.o. , IČO :26227118

Ski areál Dalečín